Hitparáda blogů #2

6a6e9b4161_53461608_o2.jpg
Hitparáda blogů pokračuje.

Z minula nám postoupilo následujících pět blogů:
K nim přidáváme 3 nové blogy, které do tohoto kola vybrala autorka blogu ermionis.blog.cz, jejíž blog skončil na 6. místě:
Aby byla desítka blogů kompletní, pak zde jsou dva blogy, které jsme vybrali my:
Zde je tedy deset blogů, mezi kterými se budete rozhodovat:
 1. naruto-online.blog.cz
 2. foxy-fox.blog.cz
 3. zadny.blog.cz
 4. tlustjoch.blog.cz
 5. flora-fauna-foto.blog.cz
 6. ethnea.blog.cz
 7. valliin.blog.cz
 8. petrtylka.blog.cz
 9. papirkovy.blog.cz
 10. dadulka.blog.cz
Se všemi se můžete dle své libosti důkladně seznámit, a poté hlasováním v anketě vyjádřit své sympatie jednomu z nich. Blog, který od vás v aktuální anketě získá nejvíce hlasů, bude po dobu jednoho měsíce propagován v menu našeho blogu jako „Blog měsíce„.
Na hlasování máte týden – konec je 11.11. v 12:00. Výsledky zveřejníme formou aktualizace tohoto článku, takže se sem nezapomeňte za týden vrátit 🙂
P.S. V tomto měsíci se budete u našich článků setkávat s ilustračními obrázky z blogu idanovotna.blog.cz. Jeho autorce děkujeme za spolupráci, a věříme, že se vám její obrázky budou líbit.

Aktualizace 11.11. 12:00 – Hlasování bylo ukončeno, zde jsou výsledky:
snímek obrazovky
Do příštího kola postupuje následujících 5 blogů:
 1. foxy-fox.blog.cz
 2. naruto-online.blog.cz
 3. zadny.blog.cz
 4. tlustjoch.blog.cz
 5. petrtylka.blog.cz
Blogem měsíce, který od vás dostal nejvíce hlasů, se stává foxy-fox.blog.cz, který bude jeden měsíc propagován v našem menu.
Zbylé blogy vypadávají a příští měsíc budou nahrazeny 5 novými blogy. 3 blogy do nového kola vybere autor blogu dadulka.blog.cz, který skončil na 6. místě, a 2 blogy vybereme my. Nechte se překvapit, jaké blogy to budou – těšíme se na setkání v další hitparádě blogů příští měsíc.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: