Soutěž: Dejte na internetu vědět o svém blogu nebo o Blog.cz

Máte třeba profil na Libimseti.cz nebo nějaký starý blog mimo Blog.cz?


Dejte tam odkaz na svůj blog nebo jen na Blog.cz (třeba do zájmů) a můžete vyhrát kvalitní reproduktory k PC Logitech Z-10 2.0 nebo 5 x trička nebo cokoliv jiného z tricka.blog.cz.

Prostě bychom rádi, abyste zálibu v blogovaní prozradili i před ostatními 🙂

Teď ješ
tě jednou a trochu přesněji…

  • Co mám vložit?

Vložte odkaz na svůj blog nebo jen na Blog.cz (to v případě, že svůj blog píšete anonymně a chcete zůstat v utajení).
  • Kam to mám vložit?

To je na vás. Může to být váš profil na Lide.cz, Libimseti.cz, Youtube, ICQ… Klidně to může být i vaš starší blog mimo Blog.cz, nějaké forum nebo třeba komentář na zpravodajském serveru. Nemusí se tedy jednat jen o údaj v profilu, ale může to být zakomponováno i do textu.
Pokud byste chtěli využít Facebook, tak nám pošlete screenshot.
Za každý server nás zajímá jen jeden odkaz. Tzn. nechceme, aby jste nasekali 9 článků na Sblog.cz a poslali nám 9 odkazů 🙂

  • Co potom s tím odkazem?
Odkaz (nebo screenshot v případě Facebooku) nám pošlete na e-mailovou adresu soutez@blog.cz. E-mail místo tradičních komentářů a článku na vašem blogu volíme, abychom chránili vaše soukromí.

  • Co mohu vyhrát?
Jeden z vás vyhraje reproduktory Logitech Z-10 2.0 a k tomu 5 dalších možnost si navrhnout něco svého (tričko, mikinu, hrnek …) na tricka.blog.cz.
Čím více odkazů nám pošlete, tím se budete moci více designersky rozmáchnout. Za 1 odkaz dostanete možnost si vyrobit něco za 400,- Kč.
Pokud najdeme ve Vašem e-mailu 2 odkazy, tak dostane možnost si vybrat cokoliv za 500,- Kč. Za každý další odkaz stoupá cena o 100,- Kč, tzn. 3 odkazy = 600,- Kč, 4 = 700,- Kč, 5 = 800,- Kč, 6 = 900,- Kč, 7 = 1000,- Kč, 8 = 1100,- Kč, 9 = 1200,- Kč; tedy až do maxima 1200 Kč.
Maximum odkazů, které můžete poslat, je tedy 9.
Samozřejmě, že vám s cenou pošleme i placky Blog.cz.

  • Jak se bude vybírat vítěz?

Vzhledem k tomu, ze se nejedná přímo o dovednostní soutěž, tak o vítězích bude rozhodovat dostatečně průhledná náhoda.
Aby to mohlo fungovat, tak systém výběru zveřejníme až při vyhlášení.

Váš e-mail na naši e-mailovou adresu soutez@blog.cz pošlete nejpozději do 12.listopadu do 12:00.
To, co nám pošlete, nebudeme nikde zveřejňovat! Tak se nebojte, a řekněte o svém blogu nebo o Blog.cz 🙂

P.S.
Zúčastnit se mohou i ti, co se zúčastnili naší tajné soutěže :)

Aktualizace 12.11. 12:00 – Soutěž byla ukončena. Výsledky oznámíme v novém článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: