Jaké jste vymysleli soutěže o Blog.cz?

Na konci srpna jsme vyhlásili soutěž „Udělejte na svém blogu soutěž o Blog.cz„. Za úkol jste dostali vymyslet soutěž o Blog.cz a uspořádat ji na svém blogu.

Soutěžících bylo téměř 100. Za všechny příspěvky moc děkujeme.
V soutěžním zadání jsem slíbil, že autoři 5 soutěží, které mne nejvíce zaujmou, dostanou vlastní tričko Blog.cz z tricka.blog.cz. Absolutní vítěz navíc dostane MP3 přehrávač Creative ZEN MX 8GB Black.

Nakonec jsem se rozhodl to udělat trochu napínavější. Místo jednorázového vyhlášení budeme 5 vítězů postupně zveřejňovat v průběhu příštích týdnů a to formou samostatných článků, kde budeme soutěže propagovat a vyzývat vás k účasti.

S výherci se tedy domluvíme, aby na svém blogu soutěž udělali znovu a my navíc, kromě zmíněné propagace, také poskytneme pro vítěze v každé soutěži tričko Blog.cz.

Abychom zde však přece jenom něco vyhlásili, tak zveřejňuji 8 nevýherních soutěží o Blog.cz, které se mi také kromě jiných líbily.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: