Chiquitka a Blog.cz jsou ve finále Křišťálové lupy

Máme pro všechny dobrou zprávu – vyšlo to a Chiquitka se dostala do finále Křišťálové lupy!

Co tomu předcházelo si můžete připomenout v srpnovém článku, ve kterém jsme vás vyzvali k nominacím blogu chiquitka.blog.cz a našeho serveru Blog.cz. K naší velké radosti se to podařilo, a jak blog Chiquitky, tak celý Blog.cz se dostal do finálové části.
Blog Chiquitky jste do nominací vybrali vy sami svými hlasy na základě naší červencové výzvy. Už samotné umístění blogu Chiquitky ve finále je tak velký úspěch, který vnímáme zároveň jako úspěch všech našich uživatelů, tedy každého z vás.
Nyní už záleží jen na hlasech internetových uživatelů, které projekty vyhrají. Byli bychom velmi rádi, kdybyste hlasovali pro zástupce všech blogerů, a rovněž pro celý Blog.cz.
Pro blog chiquitka.blog.cz můžete hlasovat v kategorii Média – uživatelská. V kategorii Publikační platformy potom můžete hlasovat pro Blog.cz. Hlasování najdete na následující stránce:

kristalova.lupa.cz/hlasovani/

Pro tuto příležitost nám náš kodér Venca vyrobil novou verzi banneru, který si můžete dát na svůj blog, pokud se rozhodnete kromě svého hlasu Chiquitku podpořit i propagací na svém blogu:
Svou účastí v anketě se mimochodem zapojujete do soutěže o zajímavé ceny, máte tedy o další motivaci navíc 🙂
Neváhejte tedy, a pojďte všichni svými hlasy dostat Chiquitku až k vítězství! Pokud uspěje, octne se na pódiu mezi významnými osobnostmi českého internetu. Už nyní se může těšit na svou účast na slavnostním večeru v divadle Archa, kde se budou 26. listopadu 2009 oznamovat výsledky.
V každé kategorii můžete vybrat jednoho svého favorita, přičemž není nutné hlasovat ve všech kategoriích. Finální hlasování probíhá od 21. září do 25. října 2009. Předem děkujeme za každý vás hlas, kterým se rozhodnete podpořit ať už Chiquitku, nebo i Blog.cz.
P.S. Do finálového hlasování se dostal i projekt tn.cz, se kterým máme leccos společného 🙂 Najdete ho v kategorii Média – všeobecná, a i zde budeme rádi, pokud se ho rozhodnete podpořit svými hlasy. Předem díky!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: