Folmíci v České televizi a další úspěchy našich blogerů

89fd35ffbf_51876137_o2
Jsme rádi, že vám můžeme představit další úspěchy našich blogerů. A že jich tentokrát není málo 🙂

  • Anna Voříšková, autorka blogu folmici.blog.cz, se kterým vyhrála soutěž Junior Internet, se dostala 2.září 2009 do pořadu České televize „Dobré ráno“, kde besedovala s Kamilem Zemanem, koordinátorem projektu Junior Internet. Záznam pořadu můžete najít v archivu České televize na této stránce. O zákulisí celého rozhovoru si potom můžete přečíst na autorčině osobním blogu v tomto článku.
  • Narazil jsem na zajímavý rozhovor s Dominikou Myslivcovou, kterou vám určitě nemusím dlouze představovat 🙂 V rozhovoru se mj. přiznává, že její popularitu nastartoval její blog na Blog.cz.
  • V tomto článku na zpravodajském serveru Lidovky.cz Šárka Škachová, autorka druhého nejnavštěvovanějšího blogu na blog.cz vůbec – dolcevita.blog.cz, popisuje svůj vztah k dnes již upadajícímu odvětví – zavařování.
  • Lucie Bartoňová, autorka blogu nepenthes.blog.cz a vítězka naší historicky první soutěže (s kterou jsme dělali v minulosti rozhovor), slavila nedávno skvělý úspěch – vyšel jí vlastní článek pod názvem „Láčkovky a nekonečný boj s jejich škůdci“ v časopise Trifid, který se věnuje “ masožravým rostlinám a jiným botanickým kuriozitám v nejširším spektru.“ Lucie se s úspěchem svěřila na svém blogu.
  • Před časem jsme přinesli rozhovor s autorkami blogu anetnelly.blog.cz. Dívky slaví díky svému blogu úspěchy v tom, co je baví. Nejdříve to začalo módní stránkou www.fashionstation.cz, pro kterou začaly psát v zimě roku 2008. Jejich blog se stal dle jejich slov jakousi módní múzou, a proto je díky jejich schopnosti psát oslovilo více stránek, jako www.extrakrasa.cz či www.teenmag.cz. I na těchto stránkách nyní mohou fanouškové naleznout jejich články, pod pseudonymy AnetNelly či Anet a Nely. Za zatím největší úspěch ale dívky považují Hospodářské noviny, které jim daly možnost publikovat jejich články v rubrice „Móda a životní styl“, kterou naleznete každý pátek v příloze Hospodářských novin.
  • Úspěch díky svému blogu slaví i autorka blogu blackwish.blog.cz, kterého si všiml administrátor internetového magazínu volumemax.net a dal jí nabídku pro ně pracovat. Tudíž má nyní díky svému blogu zdarma vstup na nejrůznější koncerty, CD zdarma, píše reporty, recenze, a hlavně se setkává tváří tvář se svými idoly, což byl dle jejích slov největší sen, který se jí splnil právě díky jejímu blogu.
Splnil se vám s pomocí vašeho blogu také nějaký sen? Slavíte se svým blogem nějaký úspěch, nebo víte o zajímavém blogerovi, kterému blog pomohl k nějakému úspěchu v jeho životě? Napište nám na e-mailovou adresu blog@blog.cz e-mail s předmětem „Úspěchy„, a svěřte se nám. Nejzajímavější úspěchy opěr rádi zveřejníme na našem blogu. Fandíme vám, proto se nestyďte pochlubit!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: