Nový design našeho blogu se blíží

irony-of-fate.blog.cz
Tento článek přináší malé shrnutí naší nedávné výzvy „Vytvořte nový design pro náš blog„.

S výzvou o novém designu pro náš blog jsme přišli 8.července. Původní konečný termín pro přihlašování vašich návrhů jsme vzhledem k probíhajícím letním prázdninám prodloužili do 14.srpna. Následuje malý přehled, jak to zatím probíhalo:
  • Celkem jste přihlásili neuvěřitelných 109 blogů s designem; uvážíme-li, že se nejednalo o soutěž a autor nejlepšího návrhu za svou námahu získá pouze „věčnou slávu“ na našem blogu pomocí trvalého odkazu, pak je to o to úžasnější 🙂
  • Dva blogeři to bohužel vzdali předem a smazali svůj návrh dříve, než jsme se k nim vůbec dostali 🙂 Škoda, třeba zrovna jejich návrhy byly nejlepší…
  • Se svými dvěma designovými návrhy se přihlásil i náš kodér Venca, se kterým jsme se později domluvili, že dá přednost blogerům 🙂 Jeden Vencův návrh [č.1] byl použit pro nově vzniklý Autorský klub, a druhý návrh [č.2] se možná časem objeví v administraci jako nová šablona 🙂 Mimochodem na Vencově blogu doporučujeme aktuálně článek o tom, zda nepoužíváte zastaralý prohlížeč.
  • Někteří z blogerů přihlásili více designů, ale všechny je trumfla autorka blogu hatake–kakashi.blog.cz, která vyrobila a celkem přihlásila 10 (!) designů – úžasný výkon, smekáme!
  • Některé z designů nás opravdu velmi příjemně překvapily, zatím ale nebudeme prozrazovat, které to byly. Nyní nám dejte čas, abychom si mohli znovu projít všechny blogy a vybrat z nich ten nejlepší návrh. Náš blog bude do tohoto nového designu „převléknut“ v září, kdy představíme i další novinky na našem blogu. Nechte se překvapit!
Závěrem děkujeme všem, kteří přihlásili nějaký svůj designový návrh – odvedli jste skvělou práci a mrzí nás, že můžeme vybrat jenom jeden design – díky všem!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: