Hlasování o „nej“ blog

ilca.blog.cz
Je tu další kolo pravidelného hlasování o „nej“ blog. Vyberte z pěti blogů ten nejlepší!

V červenci se vám nejvíce líbil blog blackie-babble.blog.cz. Tento blog tak byl propagován po dobu jednoho měsíce na titulní stránce Blog.cz a v červencovém newsletteru. Na jeho autorku jsme se obrátili, aby pro nás vybrala nových 5 blogů do dalšího kola. Zde jsou:
  1. lady-foto.blog.cz
  2. i-mima.blog.cz
  3. anotherchance.blog.cz
  4. storyteller.blog.cz
  5. antarra.blog.cz
Po tom, co se seznámíte se všemi pěti blogy, hlasujte v anketě pro ten, který z nich vás nejvíce oslovil. Vítězný blog budeme propagovat na titulní stránce a v newsletteru. Hlasování končí za týden 19.8. v 12:00.
Aktualizace 19.8. 12:30 – hlasování skončilo a zde jsou výsledky.
anketa
Jak se můžete sami přesvědčit ze screenu ankety v okamžik ukončení hlasování, nejvíce hlasů od vás dostal blog lady-foto.blog.cz. Tento blog tak budeme jako vítězný propagovat měsíc na titulní stránce Blog.cz a v srpnovém newsletteru. Gratulujeme!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: