Náš článek na blogu jednoho z vás

Na zahraničních blozích je vcelku běžné, že se občas blogeři mezi sebou domluví a bloger s více navštěvovaným blogem dá možnost napsat článek blogerovi, který má na svém blogu zajímavé články, ale zatím nízkou návštěvnost. Bloger s navštěvovaným blogem tak získá zajímavý článek a navíc pomůže v rozvoji oblíbenému blogerovi.

Na začátku takového článku je zmíněno, že autorem článku je třeba bloger Jan Novák, který má blog jan-novak.blog.cz.

Tak jsem si řekl, že v trochu obrácené formě bychom to zde mohli také zkusit.

Některý z našich dalších článků nevyjde na tomto blogu, ale na blogu někoho z vás. Na našem blogu budeme mít jen titulek a samotný článek bude obsahovat pouze informaci, kde si můžete celý článek přečíst.

Komu dáme tuto nezvyklou příležitost?

Bude to první z vás, který nám napíše do komentářů u tohoto článku, že má o publikování našeho článku na svém blogu zájem. Tento článek vychází ve čtyři hodiny ráno, tak uvidíme, kdo nás čte tak rád, že sem přichází tak brzo ráno :)
P.S. Líbí se vám tento nápad? Máte navštěvovaný blog? Co třeba pomoci vašemu oblíbenému blogu, který zatím takovou návštěvnost nemá a nabídnout mu publikování jeho článku?
Nebo máte naopak málo navštěvovaný blog? Zkuste se zeptat svého oblíbeného slavnějšího kolegy na publikování nějakého vašeho top článku.
V žádném případě zda nenabádám k hromadnému spamování blogů s různou variantou této prosby 🙂
AKTUALIZACE 17.08. 13:30: Minisoutěž je ukončena. Některý z našich dalších článků vyjde u blogerky Kermisee (Kiqi).

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: