Připomenutí: trička, design a další

hercik.blog.cz
V posledních týdnech se nám najednou sešlo několik důležitých věcí, u kterých by bylo škoda, aby je někdo přehlédnul. Pojďme si je tedy připomenout.

  • Od konce června si můžete vytvářet vlastní trička na stránce tricka.blog.cz. Pokud čtete tento článek a máte už doma své vlastní tričko, které jste si tímto způsobem vytvořili a objednali, pak se nám s ním můžete pochlubit. Vyfoťte se ve svém tričku Blog.cz, fotku dejte k sobě na blog a sem do komentářů vložte odkaz na článek nebo galerii, kde si budeme moci vaše tričko prohlédnout. A pokud se stydíte, pak stačí fotka samotného trička 🙂 Nejlepší trička zveřejníme na našem blogu.
  • Prodloužili jsme poslední termín, do kterého můžete vytvářet návrhy na nový design našeho blogu, na 14. srpna. Všechny potřebné informace najdete v tomto článku. Máte ještě necelý týden na to, abyste se zúčastnili. Chvíle, kdy vybereme z přihlášených designů ten nejlepší, se nezadržitelně blíží.
  • Od 28. července je funkční Autorský klub. Co to je se dozvíte v tomto článku, zde si můžete přečíst podmínky členství, a zde se můžete rovnou přihlásit.
  • V červenci jsme vás informovali o některých úspěších našich blogerů. Víte taky o nějakém blogerovi, který se svým blogem slaví nebo slavil podobný úspěch, jako ti představení v článku? Napište nám na e-mailovou adresu blog@blog.cz e-mail s předmětem ÚSPĚCHY – nejzajímavější úspěchy zveřejníme na našem blogu.
P.S. Nedávno jsme vás informovali o nové funkci hodnocení článků a slibovali jsme, že si budete moci vybrat barvu hvězdiček. Sliby se mají plnit a proto už je tato funkce spuštěna. Více podrobností hledejte na blogu Vency z našeho týmu.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: