Nominujte Chiq a Blog.cz

halfbloodprince.blog.cz
Dnešním dnem začaly nominace na anketu Křišťálová lupa 2009. A tak nastal čas táhnout za jeden provaz a sjednotit se 🙂

Od 3.srpna do 6. září může kdokoli navrhnout své oblíbené stránky do některé z kategorií v anketě Křišťálová lupa 2009, která „si klade za cíl najít a ocenit nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2009.“ Jak jsme vás již v červenci informovali, letos jsme se rozhodli nominovat za celý Blog.cz blog někoho z uživatelů. Jak se můžete sami přesvědčit ze screenu ankety v okamžik ukončení hlasování,
anketa
ve čtenářské anketě od vás s drtivou převahou nejvíc hlasů získal následující blog:

chiquitka.blog.cz

Byli bychom proto rádi, kdybyste ho nominovali v kategorii Média – uživatelská. V případě, že chcete Chiquitku podpořit i jinak, můžete na svůj blog umístit následující banner, který jsme za tímto účelem vyrobili:
Nominujte zástupce Blog.cz
Banner idelně nechte odkazovat na tento článek, nebo si napište svůj, kde vyzvete své čtenáře 🙂
Rovněž budeme rádi, když budete nominovat náš server Blog.cz v kategorii Publikační platformy.
Věříme, že se Chiquitce i celému Blog.cz podaří s vaší pomocí dostat do finálového hlasování, které začíná 21.září. No nebylo by super, kdyby jeden z vás stál na podiu, kde v minulosti přebíral cenu třeba zakladatel Seznamu nebo ředitelku Googlu v ČR?

Nominujte chiquitka.blog.cz v kategorii Média uživatelská a Blog.cz v kategorii Publikační platformy – zde

Pozn.: Nemusíte vyplňovat všechny kategorie, stačí pouze tyto dvě.
Poslední možnost někoho nominovat máte 6. září. Následovat bude hlasování, které proběhne od 21. září do 25. října 2009.

Za každou vaši nominaci pro Chiquitku i Blog.cz děkujeme!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: