Vyhlášení soutěže „Vytvořte blog se svou babičkou nebo dědečkem“

hans98.blog.cz
Mezi 27. červencem až 3. srpnem jste v anketě vybírali vítěze soutěže „Vytvořte blog se svou babičkou nebo dědečkem„. Tento článek přináší výsledky.

Jak se můžete přesvědčit ze snímku ankety v okamžik ukončení hlasování, dopadlo to následovně:
anketa
– vyhrává tričko s vlastním designem nebo cokoliv jiného z tricka.blog.cz v hodnotě 500,- Kč a vitamíny Centrum pro babičku nebo dědečka
– vyhrává tričko s vlastním designem v hodnotě 300,- Kč a vitamíny Centrum pro babičku nebo dědečka
– vyhrává tričko s vlastním designem v hodnotě 300,- Kč a vitamíny Centrum pro babičku nebo dědečka
– vyhrává tričko s vlastním designem v hodnotě 250,- Kč
Vítězné blogy budeme spolu s dalšími podobnými brzy propagovat jeden měsíc na titulní stránce ve speciální sekci Starší a pokročilí.
Všechny 4 autory vítězných blogů budeme v nejbližší době kontaktovat. Všem samozřejmě gratulujeme, a s vámi ostatními se těšíme na shledanou v dalších soutěžích. Aktuálně se můžete zúčastnit té srpnové zde.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: