Soutěž: Napište 5 věcí, které chcete zlepšit na svém blogu do konce roku 2009

Další rafinovaná soutěž. Tentokrát chceme, abyste se trochu zamysleli nad svými plány se svým blogem a napsali, co byste chtěli zlepšit.

Jaké je tedy zadání?
Napište níže do komentáře v pěti stručných bodech, co byste chtěli zlepšit na svém blogu do konce roku 2009.
Těchto 5 bodů spolu s vysvětlením, jak chcete splnění každého bodu dosáhnout, sepište i do samostatného článku na svém blogu. Odkaz na článek přidejte do komentáře níže spolu s 5 body.

Kdo, co a jak vyhraje?


Celkem bude 10 výherců, kteří dostanou možnost vyrobit si tričko Blog.cz na tricka.blog.cz.
5 výherců vybereme my náhodným, ale dostatečně průhledným způsobem. Jeden z nich navíc dostane malý přenosný harddisk Western Digital o kapacitě 250 GB (vybrat si budete moci z červené, modré nebo černé barvy).
5 dalších výherců bude vybráno s pomocí blogerů, kteří se nám ozvali na naši červnovou výzvu. Vybírat budou podle toho, co je zaujme (nehledejte v tom žádnou vědu).

Jaký je termín?
5 bodů a odkaz na článek vložte do komentáře nejpozději 14. srpna v 12:00.
Tato soutěž není o originalitě (není nic špatného mít stejný cíl jako někdo jiný, pokud i vám ten cíl dává smysl), ale o tom dát si realistické a smysluplné cíle, které se vám podaří splnit. A protože dávat si cíle, aniž bychom se na konci přesvědčili, zda byly splněny, nedává smysl, tak tato soutěž bude mít pokračování. V lednu 2010 vás vyzveme, abyste napsali článek, jak se vám podařilo cíle splnit 🙂
Jsem zvědavý, kolik z vás se zúčastní i v lednu 2010 🙂
P.S.
A jelikož si myslím, že je třeba jít příkladem, tak tohle je našich 5 bodů, které bychom rádi vylepšili my na Srdci blogu:
1. více reagovat na komentáře, které se týkají článků
2. předělat pravidelné články (Zaujalo nás, Soutěž o nej blog, Rozhovory s blogery …), které se už nebezpečně opakují
3. zatáhnout více kolegy do dění na Srdce blogu (novinky nebudeme oznamovat se zpožděním, více se nám zde bude někdo představovat …)
4. nechat občas napsat článek někoho z vás – vymyslet jak na to
5. mít na soutěže systém, který umožní, aby ze všech soutěžících mohli vybírat a hlasovat všichni blogeři jedním hlasem

… samostatným článkem, kdy bychom se rozepisovali, jak toho chceme dosáhnout, vás už nudit ale nebudeme 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: