Šance pro TOP blogery: Rozjíždíme klub

Máte super autorský blog? Nechte se hýčkat a pojďte do klubu.

Rozhodli jsme se podpořit ty z vás, pro které je blogování víc. Dáváte do blogování něco ze sebe? Píšete vlastní články? Fotíte? Tvoříte ještě něco jiného? Chcete, aby vás bylo víc vidět? Přihlašte se do autorského klubu.
Co získáte?
– Každý váš nový článek se včetně perexu dostane do exkluzivního výpisu na http://blog.cz/klub, obnovujeme ho každých 10 minut a když se klub pořádně rozjede, bude výpis nejnovějších autorských článků i na titulní stránce blog.cz, třeba hned vedle známých osobností 🙂
– Odkaz v seznamu VIP autorů na blogu http://klub.blog.cz, kde se budou objevovat i novinky, týkající se klubu.
– Skvělý pocit a vědomí, že jste pro nás VIP.
– Další možnosti vylepšování klubu jsou takřka neomezené a hodně bude záležet na vás. Na poradách u nás padaly návrhy jako třeba možnost, abyste nové členy do klubu přijímali sami, možnost psát editorialy, kterými oslovíte všechny návštěvníky a spoustu dalších.
Co je třeba splnit?
– Váš blog funguje nejméně tři měsíce a nejméně poslední tři měsíce na něj aktivně píšete.
– Na blogu máte výhradně svůj vlastní obsah, který jste vytvořili. Vlastní články, fotografie, které jste sami vyfotili, obrázky, které jste sami namalovali, odkazy na videa, která jste sami vytvořili…
– Používáte perexy v délce alespoň jedné věty do délky jednoho odstavce
– Poslední tři měsíce jste neporušili naše podmínky
Jak se přihlásit?
V článku Přihlašte se k nám mi do diskuze napište, že byste k nám rádi. No a já k vám mrknu a přidám vás.
A nakonec rozhodněte
Mám ale jednu potíž. Sám mám dva svoje blogy a nemít je v klubu by vypadalo hloupě. Na druhou stranu je mi hloupé schvalovat si je sám. Jeden je tady a druhý onde. Mám je zařadit? Hlasujte… díky.
Aktualizace 3.8.: Naši programátoři jsou velmi šikovní a dokázali si v klubu poradit i s články, které nemají perexy. Takže podmínka č. 3 tímto oficiálně padá.
Krutomluv, správce Autorského klubu

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: