Finále soutěže „Vytvořte blog se svou babičkou nebo dědečkem“

gemik.blog.cz
V době mezi 30. červnem až 13. červencem jste se mohli zúčastnit naší soutěže „Vytvořte blog se svou babičkou nebo dědečkem„. Nyní je na vás vybrat z přihlášených blogů vítěze.

Tato soutěž se setkala bohužel zatím s vůbec nejmenším zájmem soutěžících. Celkem soutěžní podmínky splnily pouze následující 4 blogy:
  1. nas-zivot-starych.blog.cz
  2. babicka-misutka.blog.cz
  3. babimarus.blog.cz
  4. blog-babicky.blog.cz
Hlasujte v anketě pro blog, který si podle vás nejvíce zaslouží vyhrát. Již nyní má každý blog automaticky nějakou cenu 🙂 Na vás už je jenom v anketě vybrat pořadí vítězů, od kterého se ceny budou odvíjet.
Autor blogu na 1. místě od nás dostane tričko s vlastním designem nebo cokoliv jiného z tricka.blog.cz v hodnotě 500,- Kč a vitamíny Centrum pro babičku nebo dědečka. Autoři blogů na 2. a 3. místě od nás dostanou tričko s vlastním designem v hodnotě 300,- Kč a vitamíny Centrum pro babičku nebo dědečka. Autor blogu na 4.místě od nás dostane tričko s vlastním designem v hodnotě 250,- Kč.
Všechny aktualizované soutěžní blogy budeme zanedlouho propagovat 1 měsíc i ve speciální nové sekci Starší a pokročilí na titulní stránce, kde budete moci najít i další podobné blogy.
Na hlasování máte týden – konec je 3.srpna v 12:00. Pořadí vítězů oznámíme v novém článku.
Aktualizace 28.7. 13:00: Mezi finálovou čtveřici blogů se dostal nedopatřením blog babickanasiti.blog.cz, který nesplnil soutěžní podmínky. Místo něj tam měl být blog babimarus.blog.cz. Chybu jsme opravili a anketu jsme spustili nově od nuly. Za chybu se omlouváme!
Aktualizace 3.8. 12:00: Hlasování bylo ukončeno, výsledky oznámíme v novém článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: