Vyhlášení soutěže „Vyfoťte lidi a svůj blog“

ermionis2.blog.cz
V době mezi 17. až 25. červnem jste vybírali v anketě vítěze soutěže „Vyfotťe lidi a svůj blog„. Jistě už netrpělivě čekáte na výsledky – najdete je po otevření celého článku.

Jak se můžete přesvědčit ze snímku ankety v okamžik ukončení soutěže (25.6. ve 12:00), dopadlo to následovně:
anketa

1. místo: ever-k.blog.cz

– výhra: MP3 přehrávač Creative Labs Zen Mozaic 8GB + 11 x roční předplatné ízy music na legální stahování hudby z i-legalne.cz + placky Blog.cz v počtu osob na fotce
ever-k.blog.cz

2. místo: sweetanime.blog.cz

– výhra: MP3 přehrávač Creative Labs Zen Mozaic 4GB + placky Blog.cz v počtu osob na fotce
sweetanime.blog.cz

3. místo: kikiatea.blog.cz

– výhra: MP3 přehrávač Creative Labs Zen Mozaic 2GB + placky Blog.cz v počtu osob na fotce
kikiatea.blog.cz
Vítězům gratulujeme a brzy je budeme kontaktovat ohledně zaslání slíbených výher. Všem soutěžícím děkujeme za účast a těšíme se s vámi na shledanou v dalších soutěžích.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: