Vytvoř si tričko s vlastním designem

Docela vás baví si vytvářet designy na své blogy, tak mne napadlo, ze podobná zábava by pro vás mohlo být vytvořit si design na tričko.

Na následující adrese najdete aplikaci, kde si takové „vydesignované“ tričko můžete udělat:

tricka.blog.cz

Bohužel vám nejsme schopni dávat taková trička zadarmo 😦 V případě, že si ale na tričko vložíte malý nápis Blog.cz (třeba jako součást názvu vašeho blogu) nebo logo Blog.cz, tak dostanete tričko přibližně o 50 Kč levněji.
Logo i nápis Blog.cz můžete třeba i znetvořit, ale Blog.cz musí jít přečíst. Nejlevnější tričko je potom za 190,- Kč (bíle dětské a bez ceny za dobírku 83,- Kč).

Trička jsou nabízeny v provedení dámské, dětské, pánské, a vybírat si můžete až z 12 různých barev.

A ke každému tričku s logem Blog.cz navíc dostanete placku Blog.cz zdarma 🙂
Odznak blog.cz
Kromě triček si můžete vytvořit design i na mikiny, hrnky a ledacos jiného.
P.S. Pokud si vytvoříte tričko Blog.cz, tak nám můžete poslat email na blog@blog.cz s vaším jménem. Rádi zde pár prvních a nejpovedenějších návrhů zveřejníme. Nebo nám můžete rovnou poslat fotku, jak vám to v tričku sekne 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: