Pomozte nám s hodnocením soutěží!

Prozatím jsme většinou finalisty v soutěžích vybírali my a pro finále používali anketu. V poslední době jsme také zkusili nechat částečně výběr na výhercích předchozích soutěží. Nyní jsme se rozhodli, že bychom rádi do vybírání nejpovedenějších finálových příspěvků zahrnuli více blogerů.

Pokud byste měli zájem se podílet na vybírání soutěžních příspěvků, pošlete nám prosím e-mail na adresu blog@blog.cz.

Do předmětu uveďte „SOUTĚŽE“ a v e-mailu nám napište následující informace:

Věk:
Odkaz na svůj blog nebo blogy:
Jak dlouho blogujete:
V jedné větě o čem je váš blog:
Kterých soutěží jste se již zúčastnili:
Dle vašeho profilu vás můžeme požádat o pomoc s hodnocením pro vás vhodné soutěže. Není to tedy, tak, že když vám ještě není 15 a blogujete „pouze“ 2 měsíce, tak vás asi nevybereme. Také nemusíte mít obavu, že bychom vás zahrnuli množstvím „práce“ 🙂
Samozřejmě negarantujeme, že si vás pro spolupráci vybereme.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: