Vyberte vítěze soutěže „Vyfoťte lidi a svůj blog“

ema-emik.blog.cz
V době mezi 31. květnem až 15. červnem jste měli možnost zúčastnit se naší soutěže „Vyfoťte lidi a svůj blog„. Vybrali jsme nejlepší výtvory a na vás je nyní v anketě určit celkové vítěze.

Nejprve malé shrnutí: tato soutěž se od těch předchozích lišila v tom, že nebyla zdaleka pro každého. Bylo třeba sehnat minimálně 10 dobrovolníků, kteří se nechají spolu s názvem blogu fotograficky zachytit na soutěžní fotku. Soutěžní podmínky vylučovaly fotomontáže a neustoupili jsme ani v požadavku, zda-li by lidi nemohli být nahrazeni zvířaty 🙂
Nakonec podmínky splnilo přesně 36 soutěžících – šance na výhru byla tedy pro každého mimořádně vysoká! Všech 36 soutěžních fotek si můžete prohlédnout v nové galerii na našem blogu. V galerii si je rovněž můžete zobrazit v originální velikosti, ve které by se nám sem nevešly do článku.
Fotky jsme hodnotili ve dvojici s Pavlem, každý z nás vybral po 7 fotkách, které nás nejvíce oslovily svou originalitou a provedením. Nyní je už jen na vás, komu dáte v anketě svůj hlas.
Na hlasování máte týden – konec je 25.6. ve 12:00. Vítěze zveřejníme poté v novém článku.
Vítězové od nás dostanou slíbené ceny: 3 x MP3 přehrávač Creative Labs Zen Mozaic, 11 x roční předplatné ízy music na legální stahování hudby z i-legalne.cz a placky Blog.cz v počtu osob na fotce.
7 nejlepších fotek podle Pavla:

1. ketynky.blog.cz

ketynky.blog.cz

2. i-legalni.blog.cz

i-legalni.blog.cz

3. luddy.blog.cz

luddy.blog.cz

4. zs-hst-6-b.blog.cz

zs-hst-6-b.blog.cz

5. t-u-n-y.blog.cz

t-u-n-y.blog.cz

6. ever-k.blog.cz

ever-k.blog.cz

7. kamusicek.blog.cz

kamusicek.blog.cz
7 nejlepších fotek podle Standy:

8. titiane.blog.cz

titiane.blog.cz

9. magdicka15.blog.cz

magdicka15.blog.cz

10. teenagerworld.blog.cz

teenagerworld.blog.cz

11. kikiatea.blog.cz

kikiatea.blog.cz

12. ratuska.blog.cz

ratuska.blog.cz

13. petushik11.blog.cz

petushik11.blog.cz

14. sweetanime.blog.cz

sweetanime.blog.cz
Aktualizace 25.6. 12:00 – hlasování bylo ukončeno, výsledky budou oznámeny v novém článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: