Nové funkce v administraci komentářů

david-modry.blog.cz
V průběhu posledních týdnů jsme vylepšili komentáře na Blog.cz o řadu nových funkcí. Pojďme si shrnout a představit všechny novinky.

Administrace komentářů nabízí v současnosti tyto možnosti:
  • informování e-mailem o nových komentářích – nejnovější funkce, která vám na vaši e-mailovou adresu vždy s každým novým komentářem automaticky pošle nový e-mail se všemi potřebnými informacemi, jako je text nového komentáře, odkaz na komentovaný článek, přezdívka autora komentáře apod.; kromě toho jsme nedávno na blog.cz nasadili nový RSS feed komentářů, umožňující se přihlásit k odběru nových komentářů – více informací najdete v tomto článku
  • zobrazování posledních komentářů – funkce zobrazující v administraci nejnovější komentáře
  • zobrazování moderovaných komentářů – funkce zobrazující komentáře určené ke schválení (jedná se o komentáře od čtenářů, kterým autor blogu zablokoval IP adresu a jejich komentáře se tak zobrazují pouze v administraci)
  • zobrazování lišty emotikonů při psaní komentářů – umožňuje snadno vkládat emotikony do komentáře pouhým kliknutím na zvolený emotikon
  • povolení emotikonů v komentářích – automaticky převádí textové emotikony do grafické podoby
  • povolení odkazů v komentářích – umožňuje zanechávat čtenářům blogu v textu komentáře aktivní odkazy
  • zmenšování dlouhých komentářů – automaticky sbalí dlouhé komentáře
Všechny vypsané volby jsou volitelně a najdete je v Administraci pod záložkou Nastavení >> Obecné >> Administrace komentářů.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: