Netbook Acer z naší soutěže má novou majitelku

crimson-moon.blog.cz
Ještě jednou se výjimečně pojďme vrátit k naší soutěži o nejlepší tapetu s motivem blogu, která již má svého výherce.

Stala se jím autorka blogu lady-foto.blog.cz. Její vítěznou tapetu, kterou k vítězství v anketě přivedlo přesně 1036 vašich hlasů, si můžete připomenout v článku přinášejícím vyhlášení soutěže. Vítězka od nás dostala slíbenou výhru – netbook Acer Aspire one A110 v bílé barvě.
Za více než roční existenci tohoto blogu jsme mezi vás v našich soutěžích rozdělili řadu výher, ale ještě nikdy jste neměli příležitost vidět šťastného výherce i s jeho výhrou. Tentokrát tu možnost máte: autorka vítězné tapety nám poslala svou fotku s vyhranou první cenou.
3423421č
Vítězce ještě jednou gratulujeme, a přejeme hodně spokojenosti s vyhraným netbookem.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: