Vybrali jste Lexovu holku

Pamatujete na nedávné vybírání dívky, která by si zahrála v seriálu Comeback? Byly to i vaše hlasy, které nakonec rozhodly.

Pro připomenutí: na nabídku tvůrců seriálu Comeback se ozvalo více jak 1700 zájemkyň, ze kterých Lexa vybral 20 finalistek. Každá z nich si založila blog na Blog.cz, na kterém měla mj. co nejlépe obhájit, proč by zrovna si zrovna ona měla v seriálu zahrát Lexovu holku.
S rozdílem pouhých 41 hlasů nakonec v anketě, ve které jste Lexovi radili, pro jakou holku by se měl rozhodnout, zvítězila s 10 971 hlasem dívka z Pardubic, Marie Pochobradská. Na její blog se můžete podívat zde, její děkovnou řeč pak najdete zde.
Zde si potom můžete přehrát celou 26. epizodu s názvem „Těžká hodina“, ve které si Marie zahrála, a kterou odvysílala TV Nova 20.5. 2009.

$(function(){
swfobject.embedSWF.apply(null, [„http://voyo.nova.cz/static/cz/shared/app/MediaCenter_Catchup.swf“,“archivNova_8xWBn06y“,“420″,“355″,“9.0.0″,null,{„media_id“:“508858″,“amp;ad_file“:“noad“,“amp;autostart“:“false“,“amp;config_file_append“:“site_id=23000″,“amp;section_id“:“23100″,“amp;color“:“#086B85″},{„wmode“:“transparent“,“allowscriptaccess“:“always“,“allowfullscreen“:“true“,“quality“:“high“},[]]);
});

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: