Vlastní aukce na blogu

Ve spolupráci se známým inzertním serverem Aukro.cz jsme pro vás připravili zajímavou novinku. Svůj blog odteď můžete použít k propagaci vašich aukcí. Jak na to vám prozradí následující článek.

V pravém rohu vaší administrace najdete odkaz na titulní stránku aukro.blog.cz, připomínající naši titulní stránku Blog.cz.
K tomu, abyste se mohli začít zúčastňovat nákupu a prodeje nového i použitého zboží na jedné z nejznámějších českých internetových aukčních síní, si musíte nejprve na stránce aukro.blog.cz založit nový účet.
Pak už je to jednoduché. V administraci vašeho blogu, pod záložkou Položky menu, kde si editujete obsah vašeho menu, najdete novou položku Aukce.
Stačí přetáhnout tuto položku mezi viditelné položky, a následně vyplnit název vašeho účtu na Aukru a počet položek, které si přejte zobrazit. V menu vašeho blogu se následně budou zobrazovat malé náhledy vašich aukcí, včetně malých obrázků a odkazu na jejich prodej na Aukru.
Nabízí se vám tak příležitost využít vaší návštěvnosti k zvýšení možnosti výhodnějšího prodeje zboží ve vašich aukcích. Věříme, že vás tato novinka potěšila a že jí budete využívat k vaší spokojenosti.

P.S. Včerejší článek „Blog.cz se bude rušit 🙂“ byl opravdu Apríl. Omlouvám se, pokud jsem někomu způsobil malou psychickou újmu 🙂 Blog.cz se rušit nebude a můžete směle blogovat dále 🙂
Pavel

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: