Blog.cz se bude rušit :)

(Aktualizace 2.4.2009: Tento článek byl „malý“ aprílový žert. Blog.cz se rušit opravdu nebude 🙂
Blog.cz se bude rušit. Důvodem jsou stálé problémy s databází VYL 7.97 v druhém segmentu a 50. komentář u článku z 23.5. 2008 na našem blogu.

Je nám to líto, ale asi jste to stejně čekali. K nevratnému výmazu všech blogů dojde dnes 1.dubna v 23:59.
Prosím, žádné hysterčení.
Takže si konečně přestanete kazit oči, záda, mysl a vytáhnete z nejspozdějšího šuplíku opravdový blok… to je ta věc, která má několik listů papíru, píše se na to tužkou nebo perem a není připojená k internetu.
Třeba se ještě potkáme, ale snad ne…
P.S. Autor jakéhokoli nesouhlasného komentáře bude potrestán tím, že jeho blog bude smazán mezi posledními.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: