Soutěž o nejlepší tapetu s motivem blogu. Hrajeme o malý notebook!

adalay.blog.cz
Jsme tu s novou velkou soutěží na duben, za úkol budete mít tvorbu tapety na plochu s motivem vašeho blogu. Výhra je tentokrát více než lákavá – soutěžíme o malý notebook Acer Aspire one A110 v bílé barvě!

Soutěžní podmínky:
  • Vytvořte tapetu na plochu počítače, která bude libovolným způsobem obsahovat motiv vašeho blogu. Fantazii meze neklademe a vytvořit můžete libovolnou tapetu – s tím ale, aby se dalo poznat, že nějakým způsobem představuje váš blog 🙂
  • Každý soutěžící může do soutěže přihlásit maximálně jednu tapetu. Více než jednu tapetu do soutěže přihlásit nelze.
  • Soutěžní tapeta musí mít jedno ze dvou nejběžnějších rozlišení: buď 1024 x 768 pixelů, nebo 1280 x 1024 pixelů. Tapety v jiném rozlišení automaticky automaticky ztrácí možnost vyhrát, a nebudou ani obsaženy v nové galerii na našem blogu, která bude obsahovat všechny soutěžní výtvory splňující podmínky zadání soutěže.
  • Pro váš soutěžní výtvor vytvořte na svém blogu novou veřejnou galerii, kam umístěte obrázek, a odkaz na příslušnou galerii nám zanechte v komentářích u tohoto článku.
  • Takto velký obrázek se vám přirozeně nevejde do článku, právě proto je potřeba soutěžní tapetu nahrát do nové veřejné galerie na vašem blogu, nikam jinam. (Galerie již takto velké obrázky bez problémů zobrazí). Soutěžní tapety vložené pouze do článku, nebo dokonce tapety uložené na externím hostingu (mimo blog.cz), opět automaticky ztrácí možnost vyhrát a ocitnout se v galerii soutěžních výtvorů.
Ze všech zúčastněných tapet bude vytvořena nová galerie na našem blogu, ze které si bude moci kdokoli později tapety stáhnout. Výběr finalistů tentokrát vůbec nebudeme mít na starosti my, ale naši uživatelé. Finálního vítěze ale opět vyberete v anketě vy, čtenáři našeho blogu. Jak to přesně bude probíhat se dozvíte v dalším článku.
Těšíme se na vaši účast v soutěži. Výherce od nás dostane malý notebook Acer Aspire one A110 v této konfiguraci: AO A110-Aw, 8.9″ LED CB / Atom N270 1.6Ghz / UMA / 512 / 8GB SSD / 802.11bg / 5-in-1 / SD / 3 cells / 0.3DV CrystalEye / White/Linux.
Acer Aspire one A110
Soutěž tvá 14 dní a končí 11.4. ve 12:00.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: