Chcete, aby váš blog viděl Seznam nebo Google?

all4all.blog.cz
Chcete-li zvýšit své šance na to, že váš blog zlepší svou pozici ve výsledcích vyhledávačů, pak tu pro vás mám malý tip.

Adresu svého blogu můžete ručně přidat do vyhledávání dvou nejznámějších vyhledávačů:
Oba vyhledávače uvádějí, že zařazení stránky do vyhledávání nemohou garantovat, ale i tak je to dobrá možnost, jak udělat něco pro zvýšení své návštěvnosti.
Tip 1: Víte o tom, že jsme před rokem publikovali na podobné téma zajímavý článek? Viz Jak vložit blog do katalogů českých portálů?
Tip 2: Zajímá-li vás více propagace vašeho blogu a tipy na zvýšení návštěvnosti, pak vám určitě doporučuji náš seriál Blogeři radí vzniklý z rad našich uživatelů.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: