Hlasujte o nejlepší fotomontáž v soutěži „Máte slavný blog?“

all-you-wont.blog.cz
V pátek 20.února skončila možnost zúčastnit se naší soutěže „Máte slavný blog?„. Nyní je na vás vybrat v anketě tři nejlepší výtvory.

U soutěžního článku se nám sešlo celkem 478 komentářů, ve kterých jste nechávali odkaz na své soutěžní fotomontáže. Celkem jste vytvořili neuvěřitelných 706 fotomontáží, které si všechny můžete prohlédnout v naší nové galerii. Všech 706 přihlášených fotomontáží jsem si prohlédl a vybral jsem z nich 10, které mě nějakým způsobem nejvíce zaujaly. Věřte, že to nebylo jednoduché. 🙂
Je mi jasné, že můj vkus se nemusí shodovat s vaším a že vy byste v tom velkém množství zřejmě vybrali jiné favority, ale tak už to chodí. 🙂 Důležitá pro mě byla originalita, celkový dojem, vtipnost a dodržení všech soutěžních podmínek. Dalších 5 fotomontáží vybral Pavel, celkem tedy vybíráte z 15 finalistů.
Hlasujte v anketě, která z následujících fotomontáží se vám nejvíce líbí. Autoři tří výtvorů s nejvíce hlasy od nás dostanou přenosná sluchátka Koss KEB20 s možností vybrat si ze zelené, modré nebo růžové barvy. Všechny soutěžní výtvory z galerie začneme od března používat jako ilustrační obrázky k našim článkům včetně odkazu na blog jejich autora. Pokud jste se tedy nedostali do finále, pak to berte jako malou útěchu 😉
Hlasování končí 9.3.2009 ve 12:00.
anketovy.blog.cz
anyssek.blog.cz
chiquitka.blog.cz
clarr-kiss.blog.cz
crimson-moon.blog.cz
enjoyyy.blog.cz
hercik.blog.cz
iapple.blog.cz
martasdusek.blog.cz
thomuv.blog.cz
vsemozne-kraviny.blog.cz
vsetko-o-rexovi.blog.cz
wazy.blog.cz
zdebra.blog.cz
zdefr.blog.cz
Aktualizace 9.3. 12:00: Hlasování bylo ukončeno, výsledky budou oznámeny v novém článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: