Zaujalo nás – Nejstarší blogy na blog.cz

glumyk.blog.cz
Tento měsíc jste si již mohli přečíst článek o ročních narozeninách našeho blogu spolu s rozhovorem s autory dvou nejstarších blogů na blog.cz. K tématu nejstarších blogů se ještě jednou vracíme – v článku najdete tipy na 5 blogů, které patří mezi nejstarší dodnes aktivní blogy na blog.cz, které mě nějak zaujaly.

Následujícím pěti tipům na různé blogy předcházel seznam blogů, který vznikl tak, že jsme z databáze vytáhli 20 nejstarších blogů, které od 1.12.2008 zveřejnili alespoň jeden nový článek, a těchto 20 blogů jsme seřadili podle data jejich založení. Všechny blogy jsem si prošel, a zde je můj tip na 5 nejzajímavějších, které mě nějakým způsobem oslovily:
  • kristkovic.blog.cz – „Křístkovic bludy,radosti …a prudy“ aneb prostě originální blog
  • volkl.blog.cz – „Blog – Skikub@R“ aneb blog fiktivního barmana
  • kamikadze.blog.cz – “ DO YOU HAVE THE TIME TO LISTEN TO MY WHINE?“ aneb originální blogový deníček
  • skopam.blog.cz – „Doky Zbyňka Škopána“ aneb blog fandy modelů letadel, lodí a ponorek.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: