Náš blog slaví narozeniny

V únoru 2009 je to již rok, co jsme pro vás začali psát tento blog. Pojďme se trochu ohlédnout za některými zajímavostmi okolo roční existence „Srdce blogu“.

Nenechte se zmást pohledem do archivu, první články jsme sice vydali již v lednu 2008, ale naplno jsme to tady spustili až v následujícím měsíci. A rozjeli jsme to hned ve velkém stylu – naše první soutěž, kterou jsme hned po startu blogu vyhlásili, slavila nečekaný úspěch. Jmenovala se „Napište 3 důvody proč blogujete a vyhrajte MP3 přehrávač.“ U soutěžního článku se nám sešlo neuvěřitelných 1685 komentářů, a díky tomu se dostal až do žebříčku nejdiskutovanějších článků na blog.cz za celou dobu vůbec 🙂
Za tímto blogem stojí dvě postavy, které ho pro vás již přes rok píšou – redaktor Standa a marketingový manažer Pavel Mezihorák. S občasnou výpomocí dalších členů týmu blog.cz jsme zde pro vás již vydali 150 článků, připravili celkem 12 velkých soutěží, několik malých a rozdali mezi vás spoustu cen, které jsme posílali do celé republiky a dokonce i na Slovensko 🙂 Kromě toho vám každý měsíc posíláme newsletter s přehledem novinek z našeho blogu, aby vám nic neuniklo.
Několikrát jsme se snažili vyjít vám vstříc – v červnu jste změnili náš název z původního „Oficiální blog“ na „Srdce blogu“, v září jsme spolu s titulní stránkou a administrací přešli na nový design, vymýšleli jste soutěž pro ostatní blogery, atd. Jednou za čas vám radíme ve vašem blogování (rubrika Tipy), každý měsíc vyzpovídáme dva blogery z vašich řad (rubrika Rozhovory s blogery), občas se vás ptáme na váš názor v nějaké anketě (rubrika Ptáme se vás), každý měsíc vám přinášíme tip na 5 zajímavých blogů (rubrika Zaujalo nás), a nejen to. Na našem blogu můžete rovněž najít seriál o propagaci blogů, který jste si sami napsali, a k tomu spoustu novinek a dalších informací.
Jsme rádi, že se vám náš blog líbí – patříme mezi nejnavštěvovanější blogy na blog.cz vůbec a můžete nás tedy opět najít v žebříčku nejnavštěvovanějších blogů na blog.cz. Od 18.2.2008 do dnešního dne na náš blog zavítalo přes 380 000 návštěvníků, kteří si zobrazili přes 1 175 000 stránek. Rovněž nás těší, že je každý náš článek bohatě obdařen vašimi komentáři. Za všechnu vaši přízeň děkujeme! Doufáme, že nám zachováte vaši pozornost, a budeme se na tomto blogu setkávat i nadále.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: