Jyxo pořádá ples a můžete přijít i vy

Provozovatel Blog.cz, firma Jyxo, pořádá 27. února ve 20:00 v Kulturním centru Novodvorská v Praze 4 firemní ples.

Nechceme Vás přesvědčovat, že je to akce dělaná speciálně pro vás (… nejsme padlí na hlavu). Tzv. Jyxo ples je již tradiční akce, která se pořádá pro obchodní partnery z ostatních oblastí, ve kterých Jyxo působí.
Přesto omezený počet lístku dáváme k dispozici zdarma našim blogerům. Můžete to brát jako jedinečnou příležitost, jak „vzít do kola“ některého z programátorů 🙂
Zájemci o účast ať napíší na e-mailovou adresu blog@blog.cz s předmětem PLES. V e-mailu prosím uveďte název svého blogu a připište, zda přijdete s tanečním partnerem.
Podmínkou je věk minimálně 16 let a adekvátní plesový oděv. Neslibujeme, že se lístky dostanou na všechny zájemce.
Po našem potvrzení je lístky třeba vyzvednout nejpozději v úterý 24. února.
No a po půlnoci se bude určitě i pogovat 🙂
Těšíme se na vás. Fakt…

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: