E-mail Novinky – omlouváme se za „malý“ problém

Začátkem každého měsíce vám rozesíláme e-mail s novinkami z našeho blogu za minulý měsíc. Bohužel se nám nyní stala nemilá věc. Někteří z vás dostali od nás tento e-mail více jak jedenkrát. Moc se vám za tento problém omlouváme.

Pokud byste ještě dnes po 12:00 (tzn. e-mail ve své schránce máte PŘIJAT 5.2. ve 12:00 a později) dostali lednový newsletter ve větším počtu než 1x, pak se nám prosím ozvěte na uživatelskou podporu blog@blog.cz.

Zároveň doporučujeme zkontrolovat, zda máte v administraci správně nastaveno, zda chcete nebo nechcete od nás tento informační e-mail dostávat (záložka Nastavení a dole odkaz Newsletter).

Ještě jednou pardon!
Pavel

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: