Hlasování o „nej“ blog

witch-zabava.blog.cz
I v únoru vás nepřipravíme o vaše oblíbené hlasování o „nej“ blog. Jste zvědaví, jaká pětice blogů bojuje o vaši přízeň tentokrát?

Na této soutěži je zajímavé to, že nikdy nevíte, jestli se v ní nemůže objevit i váš blog 🙂 Blogy do dalšího kola totiž vždy vybírá ten, kdo vyhrál v kole posledním. Minule to byla autorka blogu brabikate.blog.cz, a proto výběr blogů pro toto kolo byl na ní. Nakonec nám poslala následující seznam blogů:
  1. thomuv.blog.cz
  2. liternik.blog.cz
  3. rebelnik.blog.cz
  4. petrtylka.blog.cz
  5. lottelita.blog.cz
Všechny si dobře prohlédněte, začtěte se třeba do pár článků, a pak hlasujte v anketě, který blog se vám nejvíce líbí. Vítěz bude 14 dní propagován na naší titulní stránce. Hlasování končí 13.2. ve 12.00.
Aktualizace 13.2.2009 12:00 – hlasování bylo ukončeno, výsledky budou oznámeny v novém článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: