Přišlo na tebe hlášení. Co teď?

Máš na blogu něco, co by tam nemělo být, přišlo na tebe hlášení, a na blogu se ti objevil nápis, že porušuješ podmínky blog.cz? Mýlit se je lidské, odpouštět je administrátorské.

Žádný učený z nebe nespadl a nečíst podmínky služby při registraci je letitý zvyk. Může se ale stát, že tak podmínky vědomě či nevědomě porušíš a přijde se na to. V takovém případě se ti na blogu objeví ono hlášení, přijde ti zpráva do e-mailu, který u nás máš zaregistrovaný, a hlášení se ti objeví i v administraci. Co v takovém případě dělat?
1) Pozorně si přečti celou zprávu o porušování podmínek, která ti přišla. Najdeš v ní zdůvodnění i požadovanou nápravu.
2) Neřeš, kdo tě nahlásil. Jsme povinni chránit osobní údaje a říct ti to nesmíme, ani kdybychom chtěli.
3) Neřeš to, že stejného hříchu se dopouštějí i ostatní. Podmínky služby platí pro všechny a všichni jste je porušili s vědomím, že se na to může přijít. No a na tebe se prostě přišlo.
4) Pokus se co nejlépe vyhovět požadavku. Až to budeš mít hotové, použij kontaktní formulář. Odkaz na něj najdeš v záhlaví v administraci. Přehlédnout ho nejde.
5) Odesláním kontaktního formuláře nám dáš vědět, že už to máš hotové. Dozvím se o tom, podívám se na to a
dám ti vědět.
6) Nečekej, že to otravné hlášení o porušování podmínek ti z blogu zmizí nebo že se ti blog odblokuje okamžitě jakmile napíšeš, že jsi napravil/a. Jsem jen člověk, ke tvé nápravě se dostanu většinou do druhého dne.
7) Pokud nebudeš něco vědět, naprav co víš a při odkliknutí nápravy připiš do zprávy dotaz. Ozvu se ti a poradím co dělat.
8) Nehraj si na mrtvého brouka. Po měsíci bez nápravy se tvůj blog automaticky zablokuje a nepůjde tvým čtenářům zobrazit.
9) Nehřeš více. Opakované stížnosti na stejnou věc znamenají, že ve skutečnosti nic napravit nechceš a posuzují se daleko přísněji. Místo otravné cedulky o porušování podmínek přichází na řadu blokování a když nepomůže ani to, blog ti budu muset definitivně smazat.
10) Nejsem tu není kvůli ničení blogů, ale kvůli dodržování podmínek. Většinu z nich určují zákony, které musíme dodržovat všichni.
Jestli chceš vědět o tom, co všechno se na blogu smí a nesmí a co všechno se stane tomu, kdo mých vlídných rad nedbá, koukni se sem.
Krutomluv

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: