Blogy rozhodují o tom, kdo bude hrát v seriálu Comeback

Možná se někteří díváte na seriál Comeback a znáte jednu z postav – Lexu. Tvůrci seriálu se rozhodli, že Lexa by měl mít slečnu. Tentokrát ovšem nebude slečna vytvořena perem scenáristy, protože o to stát se Lexovou přítelkyní se mohly ucházet divačky.

Z 1700 zájemkyň bylo vybráno 20 finalistek, které dostaly za úkol založit si blog na Blog.cz. Blogování mají ztížené tím, že témata pro jejich články vyhlašuje Lexa.
Foto: Lexa
A právě prostřednictvím svých blogů mohou nyní usilovat o přízeň veřejnosti, protože absolutní vítězka, která si zahraje v seriálu, bude vybrána hlasováním v anketě.
Jako největší odborníci na blogy můžete přispět také svým hlasem. Přehled finalistek, blogů a anketu najdete zde. Hlasování končí ve čtvrtek 29.1.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: