Vyhlášení designové soutěže

sarisek.blog.cz
V době od 12. do 26.1. jste mohli v anketě hlasovat pro svého favorita v naší soutěži o nejlepší design blogu. Hlasování skončilo a jsme tu s vyhlášením výsledků.

Vybírat jste mohli z deseti designů, které se dostaly do finále. Výsledná podoba ankety v okamžik ukončení hlasování vypadala takto:
anketa
Pořadí výherců je tedy následující:
1. místo – design-blogisu.blog.cz, blog autora designu: themybloog.blog.cz
http://design-blogisu.blog.cz/
2. místotuzka-note.blog.cz, blog autora designu: straigh-to-websites.blog.cz
http://tuzka-note.blog.cz/
3.místotribalvector-design.blog.cz, blog autora designu: ryuu.blog.cz
http://tribalvector-design.blog.cz/
Vítězné designy se stanou novými šablonami vzhledu v administraci, kde si je budou moci pro svůj blog nastavit všichni uživatelé blog.cz. Všechy tři designy budou rovněž doplněny odkazem na blog jejich autorů. Nové šablony vzhledu se objeví v administraci do konce ledna.
Zvláštní cena Jyxa
Rovněž my v Jyxu jsme si prohlédli finálové designy a v soukromé anketě vybírali designy, které se nám nejvíce líbí. Nakonec od nás nejvíce hlasů dostaly následující dva designy:
lay-pro-blog.blog.cz, blog autora designu: lady-d.blog.cz
http://lay-pro-blog.blog.cz/
lollidess2.blog.cz, blog autora designu: fallacy.blog.cz
http://lollidess2.blog.cz/
Tyto dva designy se tedy rovněž stanou novými šablonami vzhledu, včetně odkazu na blog jejich autorů.
Za pomoc s organizací a výběrem designů děkujeme našemu programátorovi Vencovi. A samozřejmě děkujeme ještě jednou všem soutěžícím za účast!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: