Hlasování o „nej“ blog – výsledky

uvidime.blog.cz
Skončilo další kolo čtenářského hlasování o nejlepší blog. Jaké jsou výsledky?

Toto kolo bylo poměrně jednoznačné. Již v komentářích jste dávali většinou najevo největší náklonnost k blogu, který nakonec i zvítězil v anketě s poměrně drtivým náskokem před ostatními soupeři – brabikate.blog.cz. Vítězný blog si tedy zaslouží následujících 14 dní propagovat na naší titulní stánce. Zbylé 4 blogy si sympatie čtenářů rozdělily poměrně rovnoměrně mezi sebou stejným dílem.
anketa
Na autorce vítězného blogu nyní bude vybrat 5 dalších blogů do dalšího kola. Nechte se překvapit, třeba budete mezi nimi 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: