Zvolili jste nový obrázek pro titulku

uvidime.blog.cz
V době od 17.prosince do 5.ledna jste mohli v anketě vybírat nový obrázek na titulní stránku blog.cz. Spolu s oznámením výsledků pro vás máme i malé překvapení.

Anketa byla po celou dobu hlasování mimořádně napínavá. V podstatě od začátku drtivě vedli dva favoriti – obrázek č.1 a obrázek č.8.

Obrázek č.1

1

Obrázek č. 8

8
Každou chvíli se střídali na prvním místě, vždy s minimálním odstupem jen několika hlasů. Vítězství se v samotném závěru nakonec přiklonilo k obrázku č.1. Jak se můžete přesvědčit ze snímku ankety v okamžik ukončení hlasování, obrázku č.1 pomohl k vítězství jediný hlas (!).
56445656
Rozhodli jsme se proto vyjít vám vstříc, a uchýlili jsme se k následujícímu řešení: předchozí obrázek dívky v růžovém tričku na titulce a v administraci byl vystřídán dvěma vítěznými obrázky, místo původně plánovaného jednoho. Na titulní stránku blog.cz šel obrázek č.1,
HP
do administrace potom obrázek č.8.
Administrace
Věříme, že jsme vás touto drobnou změnou potěšili.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: