Finále designové soutěže – hlasujte o absolutních vítězích!

mousicky.blog.cz
V listopadu jsme pro vás vyhlásili soutěž o nejlepší design blogu, jejíž vítězné designy budou umístěny v administraci jako nové šablony vzhledu. Přijímání přihlášek do soutěže bylo již před časem uzavřeno a vás jistě zajímá, jaké z vašich designů byly vybrány mezi finálovou desítku, ze které budete vybírat tři nejlepší. Jste napjatí? Pak čtěte dál;-)

Předně musím jménem celého týmu blog.cz poděkovat všem, kteří se do soutěže přihlásili (a nebylo vás málo:-). Všechny přihlášené blogy jsem si (nejednou) pečlivě prohlédnul a snažil jsem se vybrat ty opravdu nejlepší. Bylo to opravdu těžké, nejspíš se najde někdo, kdo se mnou nebude souhlasit, ale vězte, že jsem vybíral opravdu podle svého nejlepšího vědomí a svědomí;-) A jestli jste se těšili na to, že se ve finálové desítce setkáte se svým výtvorem a on v ní není, nebuďte zklamaní – bylo vás opravdu mnoho, a všichni se zkrátka umístit nemůžou. Ještě jednou velký dík všem zúčastněným!
Hlasování končí 26.1. ve 12.00.
Teď už tedy finálové designy, prohlížejte a pečlivě vybírejte:
blog autora designu: zajimawa-stranka.blog.cz
http://adelush-soutezi.blog.cz/

blog autora designu: themybloog.blog.cz
http://design-blogisu.blog.cz/

blog autora designu: ewq2a-star.blog.cz
http://eris-elementary01.blog.cz/

blog autora designu: ryuu.blog.cz
http://erodedfantazy-design.blog.cz/

blog autora designu: lady-d.blog.cz
http://lay-pro-blog.blog.cz/

blog autora designu: www.fallacy.blog.cz
http://lollidess2.blog.cz/

blog autora designu: luciaaasuv.blog.cz
http://l-d-s-4.blog.cz/

blog autora designu: ryuu.blog.cz
http://tribalvector-design.blog.cz/

blog autora designu: straigh-to-websites.blog.cz
http://tuzka-note.blog.cz/

blog autora designu: romiska.blog.cz
http://uomci.blog.cz/
Aktualizace 26.1.12:00 – Hlasování bylo ukončeno, výsledky budou oznámeny v novém článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: