Co blogeři nechtěli dostat na Vánoce?

Pár dnů před Vánoci jsme vyhlásili soutěž Co byste nechtěli dostat na Vánoce? Nejčastěji jste psali, že nechcete byt nemocní nebo aby se stalo něco nepříjemného vašim blízkým. Taky se ukázalo, že dárky od babiček nejsou vždy úplně populární, a navíc někteří příliš nestojí o dárky v barvě růžové … Ta cena v této soutěži ale zrovna modrá není 🙂

Za úkol jste ovšem měli napsat co nejoriginálnější miničlánek. Mých top 11 nejoriginálnějších je tedy….

Absolutní vítěz a výherce MP3 přehrávač Evolve SuperSlim 4GB je Terka s blogem gen-rosso.blog.cz a tímto příspěvkem:

Vstupenku na skládku.
Uhlí.
Babiččiny krajkovaný spoďáry.
Syfilis.
Tamagotchi.
Umělý zuby.
Windows 95.
Drátem do oka.
Projímadlo.
Pětku z matiky.
Teplotu.
Hovínko.
Lečo.
Sklípkana.
Pěstí.
Encyklopedii kytek.
Cédéčko Evy a Vaška. 212
Bravo Girl.
Osobní přání k Vánocům od pana Paroubka.
Růžový lak na nehty.
Nokii 3210.
Konec.

Dalších 10 nejoriginálnějších odpovědí, které získávají „vydesignový“ 1GB Flashdisk Cruzer Fleur:

1) Faith, ok-student.blog.cz

Co bych nechtěla na Vánoce? Není to jedno? Co záleží na tom, jaký dostanu dárek? Důležitější je proč ho dostanu- protože mi někdo chtěl udělat radost, myslel na mě. Měli bychom si užívat přítomnosti naší rodiny a přátel, ne myslet na dárky. O tom přeci Vánoce nejsou.. nebo by alespoň neměly být.

2) hinata, hinata.blog.cz
Ja osobne by som na vianoce nechcela dostať NIČ. A to doslovne lebo všetko (alebo aspoň drvivá večina vecí ) je lepšie ako nič .každá vec sa dá niko využiť ,ale z takým nič toho vela neurobíte XD (síce neviem čo by som robila so VŠETKÍM a kam by som to všetko dala ale stále lepšie ako NIČ :D)

3) Mrs Kašička °-°, teneger-world.blog.cz
Nepřeji si měkké dárky,
které stejně dostanu.
Ponožky a spodní prádlo ,
vždycky stojí za ránu.
Z těchto dárků Ježíšku
nechci ani jediný.
Ušetři si pro mně za mně dlouhou cestu do Číny.

4) Dia, zelvy-zelvicky.blog.cz
Na Vánoce bych nechtěla dostat od rodičů to, o čem sní můj sourozenec.
Na Vánoce bych nechtěla dostat to, čemu se říká peníze, aby nemohl nikdo závidět.
Na Vánoce bych nechtěla dostat to, co je opak mého tajného přání.

5) Týna, tynavejce.blog.cz
Já bych rozhodně nechtěla dostat tu flashku nebo mp3, co nabízíte. To rozhodně ne! Proč? No přece protože je můj nápad hloupý, nevhodný a o ničem! Tak by bylo nefér, kdybych dostala od vás dárek! Takže k Vánocům bych opravdu nechtěla to, o co se tímhle článkem snažím.

6) Verča, crazylife.blog.cz

ANo, možná je to zvláštní,ale já bych rozhodně na Vánoce nechtěla dostat nadílku- typu bláto a déšť. Protože Vánoce bez sněhu pro mě nejsou pravé Vánoce:-)

7) Kitty, kittyblog.blog.cz

K Vánocům bych zaručeně nechtěla dostat velice originální a celkem často používaný, praktický a jistě oblíbený dárek. Tento dárek dostávají lidé každého věku, postavy či národnosti, prostě všichni. Od babiček, přes dědečky až k novorozencům. Jsou to papuče.
8) ˇˇ C_a_WiCZq_A ˇˇ, cawiczqa.blog.cz
Se setřenicí se už asi měsíc prudíme, že si dáme k Vánocům ho*no, myslí jako opravdové ho*no. A sestřenka je takový soutěživý typ, že se vážně bojím, jestli ho pod tím stromečkem fakt nenajdu. To by mě asi štrejchlo!
Pozn.: Jak to tedy dopadlo? Byl pod stromečkem zápach? 🙂
9) Standikok, cpparty.blog.cz
Nechtěl bych, abych nic nedostal. To by jsem byl potom smutny,ze na me nikdo nemysli.

10) Šárka, sisinaaa.blog.cz

Co bych opravdu nechtěla dostat k Vánocům? Dárek,který jsem já sama v dobré vůli už někomu darovala a teď by se mi vrátil. Bylo by mi dost trapně,že jsem se svým dárkem „někomu“ šlápla vedle. Dost bych potom přemýšlela,co tím darující vlastně myslel.
Kromě 11 nejoriginálnějších jsme také slíbili, že 10x 1GB Flashdisk Cruzer Fleur dáme náhodně vybraným účastníkům. Jaký byl tedy klíč pro výběr? U článku se soutěží bylo 248 komentářů. Jelikož chceme rozdat 10 flashdisků, tak flashdisk dostane každý 24. soutěžní komentář.
Pokud 24. komentář není soutěžní, tak ho dostane nejbližší další. Dle tohoto klíče jsou dalšími výherci autoři následujících blogů:
  1. www-charmed.blog.cz
  2. mix-trix-veci.blog.cz
  3. panthera–tigris.blog.cz
  4. zelvazofka.blog.cz
  5. zvirata121.blog.cz
  6. una-vida-i-la-mort.blog.cz
  7. vanesska-zanessa.blog.cz
  8. blogovy-zpravodaj.blog.cz
  9. majdikablog.blog.cz
  10. terezky-web.blog.cz
Jinak doufám, že jste všichni dostali na Vánoce to co jste chtěli, a ne naopak:)

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: