Vánoční soutěž – „Co byste nechtěli dostat na Vánoce?“

Když někomu na druhém záleží, tak mu nebo jí dá většinou o Vánocích nějaký dárek. Nám na vás záleží, tak jsem si řekli, že uděláme vánoční soutěž, abychom vám také mohli něco dát:)

Jako obvykle vás ale budu trápit. Za úkol máte odpovědět na otázku:
„Co byste nechtěli dostat na vánoce?“
Svoji odpověď napište do článku na svém blogu a zároveň do komentáře níže, kde připojte odkaz na svůj článek. Aby byl váš komentář platný, musí obsahovat vaši odpověď a zároveň i odkaz na článek. Vaše odpověď musí mít maximálně 300 znaků.
Co je za dárek nebo cenu?
20x „vydesignový“ 1GB Flashdisk Cruzer Fleur
a 1x MP3 přehrávač Evolve SuperSlim 4GB.
Kdo vyhraje?
11x ocením originalitu odpovědí a MP3 přehrávač dostane ten nejoriginálnější. Pokud by vás zajímalo, co vidím jako originální, tak ukázky mého výběru můžete vidět zde nebo třeba zde.
Dalších 10 flashdisků rozdáme náhodně mezi všechny účastníky soutěže. Náhoda bude ovšem dostatečně transparentní, ale pravidlo prozradíme až po skončení. Jinak by to nefungovalo:)

Soutěž končí 23.12.

Vyhlášení proběhne do poloviny ledna.

Zbabělé upozornění:

Omlouvám se, ale pokud by se sešlo více jak 1000 komentářů, tak budu číst jen každý druhý komentář. Omezení na 300 znaků je ze stejného důvodu:(

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: