Zvolte si nový obrázek na titulku

Nemáte někdy trochu pocit, že se vám ta slečna v růžovém tričku s notebookem na titulní stránce blog.cz už trochu okoukala? 🙂 Pokud ano, pak si pojďte vybrat v anketě někoho jiného!

Když jsme prvního září letošního roku nasadili nový design, vystřídala dřívější slečnu „modernější“ kolegyně, se kterou se všichni důvěrně znáte i z administrace. Nikdo z vás ale nemohl tušit, že nám grafik stojící za novým designem poskytl dalších deset variant obrázků, které se mohly ocitnout na titulní stránce. Využijme toho, a pojďme si vybrat někoho nového.
Níže máte deset nových variant, z nichž ta, která od vás dostane nejvíce hlasů, nahradí současný obrázek na titulní stránce blog.cz. Pro vašeho favorita následně hlasujte v anketě. Hlasování končí 5.1. 2009 ve 12:00.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Aktualizace 5.1.12:00: Hlasování bylo ukončeno. Výsledky budou oznámeny v novém článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: