Spuštění nové stránky Hry.blog.cz

sarisek.blog.cz
Máme tu pro vás velké předvánoční překvapení – spustili jsme nový herní portál na adrese hry.blog.cz.

Projekt hry.blog.cz vás má především bavit. Jedná se o novou stránku plnou flashových her, které si můžete zdarma zahrát, kdykoli na ně budete mít chuť.
hry.blog.cz
Titulní stránka vám asi bude nápadně připomínat titulní stránku blog.cz. Věřte, že to není náhoda. 🙂 Portál hry.blog.cz je zaměřen především na naše uživatele. Vybírat si můžete z desítek povedených her, které můžete hrát bez potřeby registrovat se.
Pokud ale máte u nás založený blog, nabízí se vám širší možnosti. Přihlašujete se stejnými údaji jako do svého blogu – tedy vaším uživatelským jménem a heslem. Po přihlášení máte například možnost porovnávat si své celkové skóre s dalšími hráči apod. A co vás možná bude zajímat nejvíce – každou z her můžete vložit na svůj blog.
S herním portálem hry.blog.cz je úzce spojen herní magazín Hry TN.cz na adrese http://tn.nova.cz/magazin/hry/. Můžete na něm najít novinky ze světa počítačových her, recenze, a mnoho dalšího.
http://tn.nova.cz/magazin/hry/
Na závěr malá ukázka hry vložené do článku.
Věříme, že jsme vám touto novinkou udělali před Vánoci radost, a že si mezi nabízenými hrami najdete tu svou oblíbenou.
Závěrem nesmíme zapomenout na poděkování pro Easy Software s.r.o., kteří s tímto projektem měli mnoho práce. Děkujeme.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: