Zaujalo nás – Deníčky

kzv.blog.cz
Uvědomil jsem si, že se v této rubrice ještě nikdy neobjevily tipy na blogové deníčky. Přitom jich je tolik. 🙂 Mám pro vás tip na 5 zajímavých deníčků, které mě v poslední době zaujaly.

  • veverkaa.blog.cz – Blog s legračním názvem „Blog jedné malé veverky“. 🙂 Blog 16 leté slečny zaujme už na první pohled ručně kresleným obrázkem v záhlaví, stejně jako celkovou originalitou.
  • lazenskaveverka.blog.cz – Naši uživatelé mají zřejmě rádi veverky, protože blogů s veverkou v názvu je více. 🙂 (A pozor, neplést s vám jistě známým blogem fanouška veverek vevercisvet.blog.cz). Na tomto blogu s názvem Lázeňská veverka bych rád vyzdvihl jednoduchý, ale perfektně přehledný design, a fakt, že nepřerušeně funguje již od června 2006.
  • blue-shrine.blog.cz – Potom tu mám dva blogy zaměřené převážně na cestování. Na tom prvním mě zaujaly články líčící pobyt v Hongkongu a stejně jako u předešlého blogu stáří – blog funguje od září 2005. Tento blog je tak jedním z nejstarších na blog.cz vůbec (služba blog.cz byla spuštěna v srpnu 2005).
  • veronika-pitrova.blog.cz – A z Hongkongu se přesuneme do Paříže. Blog s názvem „365 dní u Eifellovky“ se zabývá čím jiným než…? Ano, líčením života v Paříži. 🙂 Jeho autorka je na ročním pobytu v Paříži, a vede si blogový deníček, kde se můžete dočíst, jak se má česká dívka v zahraničí.
  • lenjulenka.blog.cz – Na závěr bych vám rád doporučil tento blog studentky medicíny. Pokud vás tento obor zajímá a chtěli byste ho třeba jednou studovat, pak se můžete začíst do blogu „medičky tělem i duší“, jak se sama označuje. 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: