Vyhlášení „béčkové“ soutěže

drubky.blog.cz
Určitě už netrpělivě čekáte na výsledky naší velké zářijové soutěže „Bez blogu bych bláznil…“. Vyhlášení je tu, včetně malého překvapení.

Zatím v každé naší soutěži jsme výherce vybírali my, nebo jsme vybrali několik výherců a nechali vás mezi nimi hlasovat o celkovém vítězi. Tentokrát jsme se rozhodli pro změnu, a výherce naší béčkové soutěže vybrala samotná autorka této soutěže, Eliška Beranová, autorka blogu papillon-bowi.blog.cz. Takže koho Eliška vybrala?
Vítězný článek:
Bez blogu bych bláznila…
Byl báječný březen. Brouzdám blogem. Buch! Blouzním? Bdím? Bože, blog bouchnul! Budím babičku Blaženu, bratra Bruna, bratrance Bedřicha. Bezmocně bědujeme.
Být bez blogu bylo by bolestné. Bůhvíkde bych bezprizorně bloumala-brala bych bundu, bezmyšlenkovitě brázdila bosá Brnem. Bědovala bych, brblaba … byla bych blázen. Brečela bych, bobtnala, bezohledně bouchala, budila babičku brebentěním. Budoucnost by byla blbá.
Beznadějně bulím. Bedřich blije. Blonďatá bohdana, bratrova borka(bohatá barmanka), baví Bruna. Bedřichova bokovka Barbora (brýlatá bruneta, budoucí bioložka) bloudí bytem. Beru bonga, berimbau-bouchám, brnkám.
Bože, burácí bouřka.. BLESK! BLOG BLIKÁ! Báječné! Bohudík. Blažena, Bruno, Bedřich, Bohdana, Barbora blaženě blekotají.
Bujně básním:Bez blogu bych bláznila…“
Komentář Elišky: „Moc se mi líbí, není přehnaně dlouhá, je vtipná a všechna slova – i když jsou na b – působí nenuceně. Je to naprosto přirozený a dává to smysl! Gratuluji k výhře!
Další tři nejlepší články podle Elišky:
1) Léto, zlovlk.blog.cz
Blogařská báseň
Blogují blondýny, blogují brunetky,
blogují bělovlasé babičky,
bláznivými blogy bujarých barev
burcují budoucí bavičky.
Blogují baculky, blogují bulimičky,
blogují bájní básňotepači,
beletristickou bombou brzy bude
bloček bytčanského bači
Bloguje Bush, bloguje Barack,
blogují barmští bolševici,
bigbeat blogem burácí:
basisté, banjisté, bubeníci!
Blogují Bohemáci, blogují Baníkovci
(borci balónových bitev!),
brněnští bradýři budují blogy
během broušení břitev.
Blogují bodré baronesy,
badatelé blyštivých brýlí,
běloruských bylin bohatýři
bez blogu by bezradní byli.
Blogují bankéři, blogují baletky,
bloguje Belgičan, Bulhar, Brit
báječná bude budoucnost blogů,
bezmála božský blahobyt!
Komentář Elišky: „Béčková báseň se povedla, sama bych ji zplodit nikdy nedovedla!“
Bez blogu bych blaznil
Blogovanie baví bohatých bohémskych bláznov. Blázni bombardujú blogy bonusami – bleskovkami. Blogér Bohuš bol budovateľ budov. Bol Bystričanom. Bohuš bol bulimik. Bol bystrým blogérom. Blízko Bohuša bývala Beátka. Beátka bola beznádejná blogerka. Bez babky. Beátka bola Bulharka. Bývala blízko baru. Barová bacuľatá bohyňa bola bývalá baletka. Bohuš, Beátka, baculatá bohyňa boli blízko bláznovstva – boli bez blogu! Bohuš bol bohužial blogom blokovaný. Beátku bodol baran – bola bez bulví. Barmanka blbla broskyňovou brandy – bola bezdomovkyňa.
Komentář Elišky: „Další super výtvor, fakt mě pobavil! „
3) Mar-yeah, mar-yeah.blog.cz
Bůh bloumajíc božským bytem brumlá. „Bible bortí budoucnost, brzy budeme bez božstva“. Blízká bytost blekotá „Budíček! Blogy!“
Bůh brouzdá blogy…Babiččin blog, blondýnčin blogísek (Brrr ) Boží…Bystří…básničky Blázní bez bázně. Bude buzerovat bytosti! Bacha!
Blanenšťačka básní blogísku „Budou barevný brýle!“
Bomba Bratrstva Binládinů brzy bouchne blogu „Binládin-cézet“
Blogeři brilantně budují blogové budoáry
„Buddhistický bytosti!“. „Blesku! Boř budovu blogu!“ Blekotá Bůh!
„BUM“
„Bude Blogapokalypsa!“ brečí bratříček brněnské blogerky.
„Blog bude blokován“
Biliony Blogerů brečí…. „Bez blogu blázním…“ Blízko Bohnic budují budovu. „Blogový blázinec“ Blogeři balí. Běží branou blázince. Bezmocně, Bez brblání.
Bůh bloumá bytem. „Bible,blogy,…“ brumlá. „Blbý bytosti…“
Komentář Elišky: „Super myšlenka, blogy jsou naši nejlepší Bohové :-)“
Bez blogu bych bláznil.
Blogerům bez blogu by byl brzo Bohnický blázinec bytem. Bez bázně by bývalí blogeři brečeli. Blog byl blogerům bohem. Bez blogu by byli bezradní. Bezcílně by běhali. Brečeli by. Bečeli by. Bučeli by. Bědovali by. Běsnili by. Bezmyšlenkovitě by blábolili. Blouznili by.
Blázinec!
***
Brrrrrrrrrrrrrrng!
„Budík?! Bože!“
Komentář Elišky: „Tak takhle bychom asi bez blogu dopadli všichni :-)) „
Autorka nejzajímavějšího článku získává bezdrátová sluchátka Teac (budeme ji brzy kontaktovat) a blogy dalších 4 vítězných autorů budou 14 dní spolu s vítězem propagovány na titulní straně a nově také v newsletteru. Všem soutěžícím děkujeme!
Speciální díky patří samozřejmě ještě Elišce za vymyšlení této soutěže a za výběr vítězů.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: