Pořady z archivu TV Nova na vašem blogu

harrypotter-world.blog.cz
Není to tak dlouho, co jsme vás informovali o nové podpoře linkování videí ze serveru TN.cz. Dobré zprávy pokračují – nyní je pro váš blog k dispozici celý archiv TV Nova.

Archiv se nachází na adrese archiv.nova.cz, a najdete tam toho opravdu hodně. Například všechny vaše oblíbené seriály, jako je Ordinace v růžové zahradě, Kriminálka Anděl, Ulice, Pojišťovna štěstí, Místo v životě, Comeback, a další. Dále v něm najdete pravidelné pořady televize Nova, jak je třeba Eso, Snídaně s Novou, TeleTele, Rady ptáka Loskutáka, a další.
V archivu můžete vyhledávat pořady podle tří kritérií – datum televizního vysílání, název a žánr. U každého videa, které si takto najdete, uvidíte pod oknem přehrávače možnost sdílet toto video.
8496544564
Po kliknutí na tlačítko Sdílet se vám otevře nabídka všech stránek, na které můžete video vložit.
545646468486
Pro vložení videa do nového článku na vašem blogu stačí kliknout na symbol Blog.cz, a pokud jste v tu chvíli přihlášeni do blogu, pak se vám video rovnou vloží do nového článku, i s předepsaným názvem a krátkým komentářem. Pokud přihlášeni nejste, pak k tomu budete vyzváni.
513245154
Je to tedy stejně jednoduché jako vkládání videí ze serveru TN.cz. Následuje opět malá ukázka, jak takové video v článku vypadá. Na závěr pouze dodáváme, že u videa v článku můžete snadno měnit jeho velikost – stačí na něj kliknout, a myší táhnout za jeho kraje.

$(function(){
swfobject.embedSWF.apply(null, [„http://voyo.nova.cz/static/cz/shared/app/MediaCenter_Catchup.swf“,“archivNova_BnAUyfNv“,“425″,“349″,“9.0.0″,null,{„media_id“:“436582″,“amp;ad_file“:“noad“,“amp;autostart“:“false“,“amp;config_file_append“:“site_id=23000″},{„wmode“:“transparent“,“allowscriptaccess“:“always“,“allowfullscreen“:“true“,“quality“:“high“},[]]);
});

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: