Anketa Křišťálová lupa – Nechcete převzít cenu?

Před nedávnem jsme zde psali, že jste Blog.cz svými hlasy dostali až do finále internetové soutěže Křišťálová Lupa.

Finálové hlasování, kterého se stále můžete zúčastnit, končí 26. října. Celkový vítěz bude oznámen a zároveň jeho zástupce převezme cenu Křišťálovou lupu na slavnostním večeru 27.listopadu v Praze.

No a my máme takový nápad:)

Protože Blog.cz patří do kategorie komunitní projekt, ve finále jsme díky vaším „clickům“, a Blog.cz jste stejně vy, tak jsme si řekli, že by bylo dobré, kdyby i cenu převzal někdo z vás.

Pokud se tedy někdo mezi vámi cítí, že by se rád zhostil role zástupce blogerů a cenu převzal a při té příležitosti sdělil něco i početnému publiku, tak mu dáváme příležitost.

Jak vás budeme vybírat?
Natočte video svého „proslovu“, video vložte do článku na svém blogu a odkaz na článek vložte do komentáře níže. A my si vybereme.
Jaké jsou další podmínky?
  • Musíte být žena
– Blog.cz jsou především dívky a ženy, takže chceme tu správnou reprezentantku. Pánům se omlouváme:)
Aktualizace 23.10.16:00: Bereme i muže.
  • Věk min. 15 let a musíte být z Prahy
– akce se koná ve večerních hodinách v Praze
Aktualizace 23.10.16:00: Z Prahy být nemusíte. Mimopražským uhradíme dopravu i ubytování.
  • Musíte mít dost odvahy vystoupit před početné publikum a zároveň ještě něco říct 🙂
Co se týká té „děkovací“ řeči, tak je to zcela na vás, co řeknete. Snad jenom předem doporučujeme, abyste nás jako provozovatele z toho raději vynechali. Blog.cz tvoříte vy. Jinak samozřejmě netušíme jestli vyhrajeme:)

Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo minulý rok, tak můžete zde nebo třeba zde.

Tak kdo si chce „zahrát na Oskary“? 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: