Jak blogovat XII.: Autosurfy

vseemoznee.blog.cz
V dnešním díle našeho seriálu se věnujeme tomu, jak si také lze navýšit návštěvnost.

„Já sám jsem kdysi používal na svém starém blogu autosurf websurf. Jde o to, že vy si spustíte autosurf a po několika sekundách se vám zobrazí nová stránka. Za každou stránku dostanete určitý počet kreditů. Ty si pak přidáte ke svému webu, abyste měli za co ho propagovat v autosurfu. Za každé zobrazení vašeho blogu se jistý počet kreditů odečte.
Denně mi to přidalo asi 200 lidí. Nyní to ale už nepoužívám. Pro mě je to již zcela zbytečné, protože autosurfy vám zvyšují pouze „čísla“ na počítadlech. Je to prostě jen o návštěvnosti, nikoli o nových návštěvnících, kteří by se k vám pravidelně a rádi vraceli, četli vaše články a psali komentář.“
„Taky jednou sem narazila na stránku websurf, myslím že to používá aji hodně lidí, ale mně se to zdá.. no.. trapný no.. Ale asi to dělá hodně..
  • Vaše další články na téma jak propagovat blog:

Příští téma: Chce to čas

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: