Potvrzeno: dolcevita.blog.cz je extratřída

kttl.blog.cz (2)
Kdo si 8.srpna koupil páteční vydání Lidových novin, mohl v příloze narazit na článek Šárky Škachové, autorky známého blogu dolcevita.blog.cz. I my se přidáváme ke gratulantům, a tímto blahopřejeme k povedenému vstupu do printových médií.

Článek se zabývá poměrně zevrubně čínskou gastronomií a je to skutečně fascinující čtení. Ostatně jako celý Šárčin blog.
1564564564554
Článek jste mohli najít buď v Lidových novinách z 8.8. v příloze Pátek LN na str. 26 – 29, nebo v elektronické podobě na webu Lidovek (tam je bohužel ochuzený o kvalitní fotky). V printové verzi je Šárka označena jako foodblogerka (vskutku zajímavé slovo) a u jejího podpisu je i uveden odkaz na její blog.
Jsme pyšní, že Šárka píše zrovna na Blog.cz, který tak má svoji první malou celebritu. (Mezi námi – ona jí je už dávno). Kdo z vás náhodou její blog nezná, ať tam hned běží, a šup s ním do RSS.
dolcevita.blog.cz

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: