Máte rádi Blog.cz? Udělejte nám radost a hlasujte pro nás

fcp.blog.cz
Před pár dny byl vyhlášen třetí ročník čtenářské ankety Křišťálová Lupa 2008 – Cena českého internetu, který si klade za cíl oceňovat „nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2008.“ Potěšte nás, a dejte nám hlas. Ale vlastně hlasujete i pro sebe, protože Blog.cz jste vy:)

Anketu pořádá zpravodajský server Lupa.cz, a na českém internetu je její význam srovnatelný například s důležitostí Českých lvů pro lidi z filmové branže. Čtenářské nominace probíhají od 11. srpna do 7.září. Více informací o Křišťálové lupě můžete najít na těchto stránkách.
Byli bychom velmi rádi, kdyby se mezi vámi našel dostatek uživatelů, kteří by nás svými nominacemi dostali do hlavního hlasování. Protože náš úspěch je zároveň váš úspěch!
Nominovat nás můžete na této stránce.
V kategorii Komunitní server nominujte Blog.cz, a v kategorii Blog uveďte náš blog – blog.blog.cz. Ostatní kategorie vyplňovat nemusíte, ale samozřejmě pokud budete chtít, tak můžete. Nominace jsou anonymní, nemusíte tedy o sobě vyplňovat žádné údaje.
Za všechny vaše nominace předem děkujeme!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: