Zaujalo nás – Různé

hushus.blog.cz
Naše nová rubrika Zaujalo nás, se kterou jsme přišli v dubnu, se vám líbí, a proto v ní budeme i nadále pokračovat. Redaktor Standa vám přináší dalších 5 tipů na zajímavé blogy na blog.cz.

Řada uživatelů blog.cz si založila blog, aby se na něm mohli věnovat svému koníčku. Vybral jsem 5 příkladů takových blogů, které mě něčím zaujaly.
  • vevercisvet.blog.czopravdu velmi hezký blog, jehož autor chová veverku; na blogu najdete nejenom její fotky, ale i videa a spoustu zajímavostí ze světa veverek.
  • barbie-hanneton.blog.czautorka šije krásné oblečky na panenky, a na jejím blogu můžete najít úžasné fotografie panenek v jejích šatičkách.
  • iapple.blog.czautorka je velká fanynka světa Applu a všeho okolo, na jejím blogu se proto můžete dozvědět řadu novinek a zajímavostí z této tematiky.
  • masch.blog.czautorka se na svém blogu dlouhodobě věnuje starověkému Egyptu; na jejím blogu o něm můžete najít skutečně vyčerpávající informace.
  • u2czech.blog.czmáte taky rádi irskou hudební skupinu U2? Na tomto blogu o ní najdete snad vše.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: