Navýšili jsme limit pro velikost ukládaných obrázků

kocicka007.blog.cz
Jednou z věcí, která nás na Blog.cz baví, je vycházet vstříc našim uživatelům. Neunikly nám vaše opakované prosby o navýšení velikostního limitu pro obrázky vkládané do blogu. Řekli jsme si tedy: proč to nezvýšit?

Až dosud platilo technické omezení 250 kB pro velikost každého obrázku, který jste chtěli vložit do blogu. Větší obrázek nešel nahrát, a bylo ho proto třeba zkomprimovat. Limit má své opodstatnění kvůli úspoře místa na serverech, ale možná byl přece jenom moc přísný. Pokud byl například váš obrázek jen o pár kB větší než byl limit 250 kB, museli jste ho zmenšovat.
Teď už nemusíte. Vašemu přání jsme vyšli vstříc a limit jsme navýšili na 400 kB. Velikost celkového prostoru pro obrázky zůstává na 1 GB.
Aktualizace – Limit 400 kB byl zrušen a nyní lze do blogu nahrávat obrázky velké až 10 MB. Celkový limit na fotky v blogu je nyní 5 GB.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: